o DFS

Szanowni Państwo,

Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinach finansów, zarządzania i szkoleń.

Swoją karierę rozpoczęłam w 1993 roku w Price Waterhouse (obecnie PwC). Zdobyłam doświadczenie uczestnicząc w licznych projektach doradczych i audytorskich dla firm z branży finansowej oraz usługowej. Już tam zajmowałam się szkoleniami dla młodszych kolegów.

W roku 2002 zostałam Dyrektorem finansowo-administracyjnym TVN SA oraz członkiem zarządu kilku spółek należących do Grupy TVN. Uczestniczyłam w projektach restrukturyzacji grupy TVN, emisji obligacji o wartosci 235 mln euro oraz wejściu Spółki na giełdę.

W 2005 roku założyłam DFS (Doradztwo Finanse Szkolenia).

Z ciekawszych projektów consultingowych, współpracowałam z Media Development Loan Fund przy restrukturyzacji finansów i zarządzania firm z branży mediów w Serbii i Gwatemali.

W zakresie szkoleń dla firm przez 5 lat współpracowałam z BPP, a obecnie współpracuję z PwC Academy (którą zakładałam) prowadząc szkolenia finansowe i biznesowe, w szczególności z kwalifikacji zawodowych ACCA, CIMA, CIA.

Z ciekawostek, w związku z bardzo wysokim wskaźnikiem zdawalności egzaminów przez moich studentów, zostałam zaproszona przez Stowarzyszenie ACCA do ogólnoświatowego projektu badania skuteczności nauczania i prowadziłam szkolenia dla studentów i wykładowców na Jamajce oraz Trynidad i Tobago.

Ponadto prowadzę szkolenia biznesowe z zakresu zarządzania finansami, rachunkowości zarządczej, controllingu, zarządzania strategicznego i zarządzania personelem. Szkolenia ściśle dopasowuję do potrzeb klientów.

Prowadzę również doradztwo w zakresie Search & Selection na stanowiska związane z działami back-office (finanse, operacje, administracja, IT).

Od 2000 roku jestem członkiem stowarzyszenia ACCA (fellow of ACCA). Ukończyłam studia magisterskie oraz podyplomowe studia z zarządzania zasobami ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (SGH). Obecnie jestem w trakcie studiów doktoranckich. Przygotowuję pracę doktorską z zakresu efektywnych technik planowania i budżetowania ( w tym z Beyond Budgeting).

Jestem autorem kilku artykułów z zakresu zarządzania [Magazyn Controlling] [ICV].

Uczestniczyłam jako prelegent w seminariach.

Pisał o mnie również New York Times.

Wszystko co robię, robię z pasją i zaangażowaniem. Przekazuję zdobyte doświadczenie i wiedzę w sposób jak najbardziej praktyczny i w pełni dopasowany do potrzeb klientów. Moja specjalizacja to szkolenia biznesowe dla firm.

Poznaj wciągające uczestników szkolenia biznesowe przygotowywane pod potrzeby klienta. Nie zadasz sobie pytania „Co ja tu robię?”. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do współpracy.

Z poważaniem,

Astrid Zakrzewska, FCCA, FCMA
Współwłaściciel AT Connect Sp. z o.o.

DFS – Profesjonalne Szkolenia Biznesowe, Finansowe i HR

 

Comments are closed.